Tramontana Hospicjum Cordis Right NOW Alfa Radio Shamrock Novare Centralne Muzeum Pożarnictwa Centrum Leczenia Oparzeń Kocham Książki Euromedic Dzieci Maryi Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa Auto Myjnia

Jednym zdaniem

Smak w żagle

Tramontana to nowopowstała restauracja specjalizująca się w daniach kuchni włoskiej. Nie jest to jednak zwyczajna pizzeria – tutaj pizze wypiekane są w kamiennym piecu opalanym drewnem, a nad jakością wszystkich składników i potraw czuwają najlepsi szefowie kuchni.

Poza pizzą restauracja serwuje też całe bogactwo włoskich potraw i specjałów – to, co w innych lokalach jest tylko mizernym dodatkiem do pizzy, tutaj jest równorzędnym konkurentem dla podniebienia.

Naszym zadaniem było przygotowanie nowoczesnej strony internetowej dla restauracji.

Projekt w liczbach

Digital
Web design
Mobile
UI / UX

Z lepszej strony

Dla potrzeb restauracji Tramontana przygotowaliśmy stronę typu one-page, z całą zawartością wyświetlaną bez potrzeby przeładowywania strony w przeglądarce. Dzięki temu klienci restauracji mają łatwy wgląd we wszystkie sekcje strony, której treść jest łatwo przyswajalna.

Ponieważ statystyczny klient restauracji często jest „w biegu”, dużo uwagi poświęciliśmy mobilnej wersji strony.

Coś od siebie

"Praca nad nowopowstałymi przedsięwzięciami to zawsze duże wyzwanie i odpowiedzialność. Z jednej strony pozwala puścić wodze kreatywności, bo projektuje się na świeżym gruncie. Z drugiej - to, co zostanie stworzone zostanie z Klientem na lata. W powyższym projekcie doświadczyliśmy tej odpowiedzialności, ciesząc się równocześnie, że mamy tak duży wpływ na rozwój marki restauracji".

Zobacz inne projekty: