Tramontana Hospicjum Cordis Right NOW Alfa Radio Shamrock Novare Centralne Muzeum Pożarnictwa Centrum Leczenia Oparzeń Kocham Książki Euromedic Dzieci Maryi Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa Auto Myjnia

Jednym zdaniem

Życie jest cudem - nawet to najmniejsze.

Lekarze pracujący w Poradni Zdrowego Rodzicielstwa postanowili połączyć dwie dziedziny wiedzy – rzetelną medycynę i duchowość Ojca Świętego Jana Pawła II. W duchu poszanowania godności życia ludzkiego niosą pomoc małżeństwom, które bezskutecznie starają się o potomstwo.

Dla Poradni Zdrowego Rodzicielstwa opracowaliśmy identyfikację wizualną, a także przygotowaliśmy stronę internetową i komplet materiałów graficznych do druku.

Projekt w liczbach

Branding
Design
Strategia

Na początku było logo

Dla potrzeb Poradni opracowaliśmy kompletną identyfikację wizualną, szczególnie podkreślającą wartości, którymi kierują się lekarze i pracownicy placówki. Zależało nam na ukazaniu ciepła, rodzinności i szacunku – zarówno do dzieci, jak i do ich rodziców.

Marka mówi sama za siebie

Kolejnym krokiem było opracowanie koncepcji wizualnej marki, wraz z jej wdrożeniem.

Opracowaliśmy stylistykę, oraz wykonaliśmy materiały drukowane, tablice informacyjne i szyldy, a także okleiliśmy okna folią OWV.

Coś od siebie

"Dobrze pracować z ludźmi, którzy rzeczywiście niosą pomoc innym. Zapał i oddanie lekarzy, którzy mimo zmagań z wieloma ludzkimi tragediami dzielnie trwają na swoim miejscu to prawdziwa inspiracja. Tym chętniej podjęliśmy się zadania opowiedzenia o ich pracy w graficznej formie".

Zobacz inne projekty: