Tramontana Hospicjum Cordis Right NOW Alfa Radio Shamrock Novare Centralne Muzeum Pożarnictwa Centrum Leczenia Oparzeń Kocham Książki Euromedic Dzieci Maryi Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa Auto Myjnia

Jednym zdaniem

Novare - pomysł na rodzinę.

Novare to wyjątkowa wspólnota, działająca przy parafii św. Apostołów Filipa i Jakuba w Żorach. Należą do niej rodziny – dzieci i dorośli.  Zarówno jedni, jak i drudzy często spotykają się w swoim gronie, toczą płomienne dyskusje, jeżdżą na rekolekcje, chodzą na pielgrzymki i w góry – słowem, tworzą radosną i pełną energii grupę przyjaciół kształtującą swoje życie w łączności z parafią. Dla Wspólnoty Novare przygotowaliśmy kompletną identyfikację wizualną i nową stronę internetową.

Projekt w liczbach

Branding
Digital
Web design
Social

Na początku było logo

Projektując identyfikację wizualną dla Wspólnoty Novare staraliśmy się pamiętać przede wszystkim o tożsamości tej grupy i o wartościach, które szczególnie jej przyświecają. Rodzina, jedność, przyjaźń i duch głębokiego rozmodlenia to pojęcia, które cały czas staraliśmy się mieć przed oczami.

Przygotowany przez nas logotyp wyraża jedność wspólnoty w różnorodności jej członków, prawdziwą radość płynącą z chrześcijańskiego stylu życia i bezpieczeństwo płynące z trwania przy krzyżu.

Z lepszej strony

Na dziesięciolecie istnienia Wspólnoty Novare przygotowaliśmy nową stronę internetową grupy.

Została ona zaprojektowana z dużą dbałością o tzw. „white-space” – na stronie przeważa kolor biały, na tle którego wyeksponowana jest przede wszystkim typografia. Dzięki odpowiedniej równowadze białego tła i elementów graficznych strona jest zbalansowana, a tekst i zdjęcia odpowiednio przyciągają wzrok.

Coś od siebie

"Projektowanie logotypu dla Novare było sporym wyzwaniem. Trzeba było zamknąć w nim zarówno dziecięcą radość, różnorodność charakterów dorosłych, jedność z Chrystusem i Kościołem i nowatorski charakter Grupy".

Zobacz inne projekty: