Tramontana Hospicjum Cordis Right NOW Alfa Radio Shamrock Novare Centralne Muzeum Pożarnictwa Centrum Leczenia Oparzeń Kocham Książki Euromedic Dzieci Maryi Poradnia Zdrowego Rodzicielstwa Auto Myjnia

Jednym zdaniem

EuroMedic to doświadczenie, zespół, miejsce i organizacja pracy.

Powstanie szpitala EuroMedic to efekt 15 lat doświadczeń w prowadzeniu działalności medycznej. Dzięki pasji i determinacji z małego gabinetu lekarskiego powstał nowoczesny, zlokalizowany w centrum Katowic szpital, liczący 3,5 tys. m2 powierzchni. O znaczeniu tego miejsca decyduje jednak nie powierzchnia, a zakres realizowanych świadczeń medycznych porównywalny do największych szpitali w regionie. Szpital EuroMedic to obiekt w pełni zinformatyzowany, przez co oferuje szereg udogodnień dla pacjentów. W obiekcie wprowadzono nowoczesne rozwiązania organizacyjne, systematycznie wdrażany jest system dokumentacji elektronicznej, a lekarze coraz częściej posługują się iPadami, za pośrednictwem których dostępna jest wiedza na temat pacjenta i jego historia choroby. Kompleksowy system informatyczny szpitala został przez nas rozbudowany o nowoczesną stronę internetową.

Projekt w liczbach

Strategia
Digital
Web design

Z lepszej strony

Realizacja witryny internetowej dla szpitala EuroMedic to przede wszystkim kompleksowy i dopasowany do stylistyki i architektury obiektu projekt graficzny. Budynek szpitala charakteryzuje się nie tylko nowoczesnymi rozwiązaniami technicznymi, ale też ciekawą i inspirującą aranżacją wnętrz. Naszym zadaniem było przeniesienie charakterystycznych elementów wizualnych do przestrzeni cyfrowej.

Od strony technicznej witryna szpitala jest w pełni edytowalnym systemem CMS. Dzięki temu strona internetowa Euromedic tętni życiem, a pracownicy szpitala mogą w swobodny sposób uzupełniać jej treść i rozszerzać funkcjonalności.

Coś od siebie

"Współpraca z tak nowoczesnym szpitalem to prawdziwa przyjemność i ciekawe doświadczenie. Wnętrza szpitala EuroMedic zaprojektowane zostały zgodnie z najnowszymi trendami w grafice i architekturze, wszystko w trosce o to, by pacjenci czuli się w tym miejscu inaczej niż w tradycyjnych polskich szpitalach. Z entuzjazmem zabraliśmy się za opracowywanie wiernej tej stylistyce koncepcji wizualnej strony internetowej, dbając przy okazji o jej minimalistyczny charakter".

Zobacz inne projekty: