Nasz proces twórczy

Każdy czasem potrzebuje mapy. Ta jest nasza.

Słuchamy

Pomysł

Coś chodzi Ci po głowie. Masz doskonały pomysł i chcesz go zrealizować. Na tym etapie my słuchamy, a Ty opowiadasz. I każdy szczegół jest dla nas ważny.

Brief

Bez gruntownej analizy do niczego nie dojdziemy - dlatego poprosimy Cię o jak najwięcej detali. Zapytamy Cię nawet o ulubiony kolor - byle tylko dopasować projekt idealnie do Twoich potrzeb.

Myślimy

Planowanie strategii

Żeby nie zginąć w gąszczu papierów przygotujemy szczegółowy plan działania. Dzięki temu Ty wiesz, kiedy zobaczysz rezultaty projektu, a my wiemy, jak mało czasu nam zostało.

Analiza rynku

Dobrze wiedzieć, co mówią na mieście. Dlatego przeglądamy rynek pod kątem Twojej działalności. Uczymy się i poznajemy to, na czym Ty znasz się najlepiej. Krótko mówiąc - zdobywamy kompetencje do dalszej kreatywnej pracy.

Briefing kreatywny

Robi się głośno. Stajemy przed naszą wielką tablicą i rzucamy pomysłami, marudzimy i kręcimy nosem, rysujemy i kreślimy, kreślimy, kreślimy. I przyklejamy do niej mnóstwo żółtych karteczek.

Działamy

Opracowanie koncepcji

Mamy już mnóstwo pomysłów - teraz pora na konkrety. Tworzymy zarys projektu, przygotowujemy pierwsze grafiki, rysujemy i wymyślamy.

Krytyczne spojrzenie

Jeszcze trochę skreśleń - spoglądamy krytycznym okiem na to, co do tej pory przygotowaliśmy i wyłuskujemy z tego perełki, nad którymi możemy pracować dalej.

Prezentacja konceptu

Po oszlifowaniu i dopieszczeniu przedstawiamy Ci kilka koncepcji graficznych. Dajemy Ci czas do namysłu i okazję do konsultacji.

Feedback

Tutaj wkraczasz Ty - z przedstawionych koncepcji dokonujesz wyboru, choćby wstępnego. To ten projekt będziemy dalej dopracowywać, aż będzie idealny.

Projektowanie

Na podstawie wstępnego konceptu tworzymy gotowe wizualizacje. Dbamy o każdy piksel i o każdy milimetr projektu - bo do tych elementów będziemy się potem odwoływać.

Akceptacja projektu

Dopracowany projekt przesyłamy Ci jeszcze raz do akceptacji. Ciągle możesz wnieść poprawki, choć wierzymy, że wszystko jest już świetnie. Kiedy już usłyszymy "o to mi właśnie chodziło!" - ruszamy dalej.

Tworzymy

Artworking

Na potrzeby Twojego projektu przygotowujemy obrazy, tła, grafiki, fonty i całą masę dodatkowych elementów, o których istnieniu pewnie nawet nie pamiętasz. Innymi słowy - przygotowujemy sobie bazę plików, z którymi już za chwilę będziemy pracować.

Produkcja

Wiele projektów wymaga fazy produkcji. Jeśli zamawiasz u nas materiały drukowane, to opracowujemy wszystkie pliki i przesyłamy zlecenie do drukarni.

Kodowanie

Trzymając się jak brzytwy zaakceptowanego projektu graficznego siadamy do kodowania - teraz Twoja strona internetowa zaczyna nabierać życia. PHP, CSS, jQuery - mówimy biegle naprawdę wieloma językami.

Dopinamy na ostatni guzik

Testy

Błądzić jest rzeczą ludzką, a wśród tysięcy linijek kodu łatwo popełnić jakąś gafę - dlatego dokładnie testujemy zrobione przez nas strony... na wszystkie strony. Każda popularna przeglądarka, wiele rozdzielczości, wiele urządzeń mobilnych - zadbamy o to, żeby Twoja strona wyświetlała się poprawnie nawet na lodówce z internetem.

Hosting

Jeśli nie dysponujesz własnym serwerem zaoferujemy Ci hosting. Posiadamy własne zaplecze serwerowe, ale też współpracujemy z największymi firmami hostingowymi świata - dzięki temu Twoja strona już nigdy nie zniknie z wirtualnej przestrzeni.

Wytyczne

Jeśli opracowaliśmy dla Ciebie identyfikację wizualną - zadbamy o to, by Twoi pracownicy dobrze zrozumieli stojące za nią wartości. W końcu to oni będą od teraz ambasadorami Twojej marki. Utworzymy szczegółowe wytyczne, pokazując, na co zwrócić uwagę, żeby Twoja marka nie straciła mocnej pozycji na rynku.

Ostatnie spojrzenie i ocena klienta

Z lekką nutą nostalgii zamykamy okienka na ekranie, archiwizujemy foldery i zapisujemy niezbędne pliki w chmurze (będziesz miał do nich dostęp online już zawsze). Kończymy projekt, ale Ciebie prosimy o kilka słów - dzięki temu my też możemy się czegoś nauczyć.